Online Satış
Whatsapp
Şimdi Ara
  • Hakkımızda Kısa Bilgiler


  • 2007 yılında Zeytin Peyzaj adı ile kurulan firmamız; Zafer Yeğinaltay’ın öncülüğünde üretim, pazarlama, uygulama ve ithalat-ihracat alanlarına odaklanmıştır. Peyzaj alanında yenilikçi ve fark yaratan çözümler sunmayı hedefleyen Zeytin Peyzaj; 2007’de başlayan serüvenini adım adım geliştirerek büyüme idealini gerçekleştirme yolunda ilerlemiştir. Bu anlayıştan hareketle firmamız; 2007 yılında 10.000 adet Cycas bitkisi ithal ederken bir yandan da üretim sürecini başlatmıştır. 2011 yılında uygulama hizmetleri ile güçlenen Zeytin Peyzaj kısa sürede çok ciddi başarılara imza atmıştır.

    Geride kalan 9 yıllık sürede uygulama hizmetleri bağlamında MaxxRoyal, Titanic, RegnumCarya Golf gibi dünyaca ünlü otellerin yanı sıra Antalya Expo 2016’da birçok katılımcının sergi alanındaki peyzaj uygulamalarını gerçekleştirdik. Bünyesinde bulundurduğu ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarları sayesinde güçlü bir yapıya bürünen Zeytin Peyzaj; Zeytin Süs Bitkileri adı ile hizmet vermeye devam etmiştir. Sırasıyla ithalat, üretim ve uygulama süreçlerini gerçekleştiren firmamız 2020 yılında yeni bir atılıma imza atmıştır.

    Zeytinbotanic.com ve hepsimeyveden.com adı ile kurulan e-ticaret sitelerimiz sayesinde müşterilere hitap eden çözümler sunmayı hedefliyoruz. Zeytinbotanic.com ile peyzaj alanında çığır açan seçenekler sunmayı hedeflerken hepsimeyveden.com ile tarımsal ürünlerin müşteri ile buluşturulmasına katkı sağlıyoruz. Büyüme idealini ve vizyoner bakış açısını daima girişimlerine yansıtan bir marka olmanın bilinci ile her geçen gün başarımızı daha yükse seviyelere çıkarmayı arzu ediyoruz.


X